Studio Estetika Nymburk

Dermální výplňové materiály

Injekční výplně obsahující kyselinu hyaluronovou. Jedná se o látku přírodního původu, která je tělu vlastní, dokonale splývá s pokožkou a působí jako lifting povrchové vrstvy kůže. V organizmu se odbourává přirozeným způsobem. Nehrozí proto žádné alergie a nežádoucí účinky. Na kůži se netvoří nerovnosti. Materiál může být použit okamžitě, bez předchozího kožního testu. Elasticita a přilnavost umožňuje ošetření bez dalších korekcí.

Použití

  • Změlčování vrásek
  • Vylepšení kontury rtů a vertikálních retních rýh
  • Plnější rty
  • Redukce povislých koutků úst
  • Vytvoření kontur tváře, lícních kostí

Doba aplikace

asi 30 minut.

Účinek

Výplňový materiál se přirozeným způsobem vstřebává během 6–12 měsíců v závislosti na pokožce a zdravotním stavu pacienta.

Zákrok

Přípravek se aplikuje tenkou jehlou do kůže. To způsobí při aplikaci mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí. Na citlivých místech, jako jsou rty, se pokožka znecitliví krémem.

Výsledek

Výsledky jsou viditelné okamžitě, přičemž je zachován velmi přirozený vzhled respektující rysy obličeje. Zákrok můžete bez problémů opakovat. Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá. Otok pozvolna vymizí nejdéle do 48 hodin. V místě vpichu se mohou vytvořit malé modřinky.

Ceník služeb